Türkiye Şampiyonası Yarı Finallerindeyiz
Yıldız Erkek Basketbol Takımımız, Bartın’da yapılan Türkiye Şampiyonası Grup Müsabakalarında kendi grubundaki tüm maçları kazanarak grup 1. si oldu. Kazanılan bu derece ile takımımız, 21-24 Mart 2019 tarihleri arasında yapılacak olan Türkiye Şampiyonası Yarı Finallerine katılmaya hak kazandı. Bu büyük başarısıyla bizleri gururlandıran basketbol takımımızı ve antrenörümüzü kutluyor, çocuklarımıza yarı finalde başarılar diliyoruz.
![mef-akreditasyon-logolar](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/mef-akreditasyon-logolar.png)
Bizi Takip Edin
![mef-egitim-kurumlari-logo](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/mef-egitim-kurumlari-logo.png)