IB Organizasyonu
Uluslararası Okulumuzun Liderlik Ekibi üyeleri Uluslararası Bakalorya Organizasyonu’nun mesleki gelişim programlarının gerçekleştirilmesine katkı sağladılar. Maltepe Üniversitesi ve Uluslararası Bakalorya Organizasyonu işbirliği ile 1-3 Ekim 2020 tarihleri arasında düzenlenen çalıştaylara liderlik ettiler. Akademik Müdür Yardımcımız Angela Lucca ‘Öğrenmeye Önderlik Etme” (DP Koordinatör Eğitimi) kategori 1 ve DP Koordinatörümüz Seden Chouseinoglou “Öğrenmeyi Öğrenme” kategori 3 eğitimlerini verdiler.
![mef-akreditasyon-logolar](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/mef-akreditasyon-logolar.png)
Bizi Takip Edin
![mef-egitim-kurumlari-logo](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/mef-egitim-kurumlari-logo.png)