Bakalorya İlk Yıllar Programı (PYP) Eğitimi Düzenledik
MEF Okulları olarak kaliteli bir eğitim sistemine giden yolun öğretmen eğitiminden geçtiğine inanıyor ve öğretmenlerimize eğitim- öğretim yılı başlamadan önce bir dizi mesleki gelişim programı sunmaya devam ediyoruz. Kurumumuza 2019-2020 eğitim- öğretim yılında yeni katılan öğretmenlerimize IB Programları Koordinatörümüz tarafından Uluslararası Bakalorya İlk Yıllar Programı (PYP) eğitimi düzenlendik.
![mef-akreditasyon-logolar](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/mef-akreditasyon-logolar.png)
Bizi Takip Edin
![mef-egitim-kurumlari-logo](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/mef-egitim-kurumlari-logo.png)