Avrupa'dan Lezzetleri Tattık, Farklı Kültürleri Tanıdık
Ulus Kampüsü Ortaokul 2. Yabancı Diller Bölümümüz tarafından Nesin Vakfı yararına organize edilen ” Avrupa‘dan Lezzetler” etkinliğimiz tüm öğrenci ve öğretmenlerimizin katılımlarıyla gerçekleşti. Farklı kültürleri, tanıma amacıyla hazırladığımız etkinliğimize destek veren tüm öğrenci, veli ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.”
![mef-akreditasyon-logolar](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/mef-akreditasyon-logolar.png)
Bizi Takip Edin
![mef-egitim-kurumlari-logo](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/mef-egitim-kurumlari-logo.png)