Arkeoloji Müzesinde Tarihe Yolculuk
Ulus Kampüsü Ortaokul 6. sınıf öğrencilerimizle Sosyal Bilgiler dersi “Yeryüzünde Yaşam ” ünitesi kapsamında Arkeoloji Müzesi gezimizi gerçekleştirdik. “İlk Çağ Anadolu Uygarlıkları” ünitesi çerçevesinde geçmiş uygarlıkların; yerleşme ve ekonomik faaliyetleri ile sosyal yapıları arasındaki etkileşimi üzerinde durduk. Öğrencilerimiz gezi sırasında tarihe tanıklık ettiler.
![mef-egitim-kurumlari-logo](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/mef-egitim-kurumlari-logo.png)