Akıl ve Zeka Oyunları İl Dereceleri
Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası’nda ilçe birincisi olan Bahçeşehir kampüsü ortaokul öğrencilerimiz, 4 Nisan 2019 tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesinde düzenlenen il birinciliği yarışmasında “Reversi ve Pentego” kategorilerinde derece aldılar. ”Pentego” kategorisinde il 7.si, “Reversi” kategorisinde il 10.su oldular. Öğrencilerim
![mef-akreditasyon-logolar](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/mef-akreditasyon-logolar.png)
Bizi Takip Edin
![mef-egitim-kurumlari-logo](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/mef-egitim-kurumlari-logo.png)