Atletizm Başarımız
12-13 Şubat 2019 tarihlerinde Enka Atletizm Pistinde gerçekleştirilen Atletizm İl müsabakalarına katılan MEF Lisesi 10. sınıf öğrencimiz Ela Alina Atam, 3 Adım Atlama İstanbul 1. si, Yüksek Atlama İstanbul 1. si olarak 16-17 Mart 2019 tarihlerinde yapılacak Türkiye Grup yarışmalarına katılım hakkı kazandı. Yarışmaya katılan ve spora gönül vermiş tüm öğrencilerimizi, onları destekleyen öğretmenlerimizi kutlar; derece alan öğrencimize de Türkiye finallerinde başarılar dileriz.
![mef-akreditasyon-logolar](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/mef-akreditasyon-logolar.png)
Bizi Takip Edin
![mef-egitim-kurumlari-logo](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/mef-egitim-kurumlari-logo.png)