Bahçeşehir Kampüsümüzde Cumhuriyet Bayramı Töreni
Kökleri cumhuriyetin temelleri üzerinde inşa edilen, cumhuriyetin temel ilke ve değerleri ışığında varlığını şerefle sürdüren “Türkiye Cumhuriyeti’nin Okulu” MEF Okulları Bahçeşehir Kampüsünde bugün; Cumhuriyetin 100. yılını kutlamanın heyecanını, mutluluğunu ve kıvancını yaşadık. Yüz yıllar yaşa, büyük Türkiye Cumhuriyeti! Yaşasın Cumhuriyet!
![mef-akreditasyon-logolar](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/mef-akreditasyon-logolar.png)
Bizi Takip Edin
![mef-egitim-kurumlari-logo](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/mef-egitim-kurumlari-logo.png)