Dil Karnavalı
Bahçeşehir Kampüsü 3. ve 4. sınıf öğrencilerimizle kültürel öğeleri öğrenebilmek adına düzenlemiş olduğumuz “İkinci Yabancı Diller Karnavalı”nda rengarenk kostümlerimizle karnaval kutlamamızı gerçekleştirdik.
![mef-akreditasyon-logolar](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/mef-akreditasyon-logolar.png)
Bizi Takip Edin
![mef-egitim-kurumlari-logo](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/mef-egitim-kurumlari-logo.png)
Bahçeşehir Kampüsü 3. ve 4. sınıf öğrencilerimizle kültürel öğeleri öğrenebilmek adına düzenlemiş olduğumuz “İkinci Yabancı Diller Karnavalı”nda rengarenk kostümlerimizle karnaval kutlamamızı gerçekleştirdik.