Uluslararası Okullarımız 3 Eylül'de Açılıyor
İstanbul ve İzmir’de Kampüsleri olan MEF Uluslararası Okullarımız 3 Eylül Salı günü açılıyor. Okulumuzda yeni akademik yıla hazırlık çalışmaları, tüm yönetici ve öğretmenlerimizin katılımıyla hızla devam ediyor. 2 Eylül Pazartesi günü aramıza yeni katılan öğrencilerimizle “Oryantasyon Günü” etkinlikleri yapılacak, 3 Eylül Salı günü eğitim – öğretim çalışmaları başlayacaktır. Siz değerli öğrenci ve velilerimizle buluşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.
![mef-akreditasyon-logolar](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/mef-akreditasyon-logolar.png)
Bizi Takip Edin
![mef-egitim-kurumlari-logo](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/mef-egitim-kurumlari-logo.png)