4. Sınıflar Sergimiz
Ulus Kampüsü 4. sınıf öğrencilerimiz “Kendimizi İfade Etme Yollarımız” teması kapsamında “Sanatsal çalışmalar izleyicide karşılık uyandırma ve sanatçının özgünlüğünü yansıtmalarının bir yoludur.” ana fikri ile ilişkili olarak;
- Sanat
- Sanatla ilgili farklı yaklaşımlar
- Sanatla kendini ifade etme sorgulama hatları kapsamında hazırladıkları çalışmaları 10 Mayıs 2019, Cuma günü aileleriyle paylaştılar.
![mef-akreditasyon-logolar](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/mef-akreditasyon-logolar.png)
Bizi Takip Edin
![mef-egitim-kurumlari-logo](https://www.mef.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/mef-egitim-kurumlari-logo.png)