2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlık Çalışmalarımız Başladı MEF Okulları yönetici ve öğretmenleri, 2019-2020 eğitim-öğretim yılı çalışmalarına keyifli, eğitici söyleşiler ve eğitimlerle başladı. Son Haberler MEF Fen ve Teknoloji Lisesi İlk Mezunlarımızı Yeni Bir Yaşama Uğurladık MEF Lisesi 25. Dönem Mezunlarımızı Yeni Bir Yaşama Uğurladık Anaokulu Yıl Sonu Şenliği 2. ve 3. Sınıflar Yıl Sonu Şenliği 19 Mayıs Bağımsızlık Güneşimiz Bizi Takip EdinFacebookXInstagramLinkedinYouTube